Konstrukcje ze stali nierdzewnych

Od wielu lat firma GONSTAL jest dostawcą konstrukcji ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Naszymi odbiorcami są firmy polskie, ale w głównej mierze przedsiębiorstwa zagraniczne. Nasze produkty znajdują nabywców na całym świecie, jest to zarówno rynek wschodni jak i zachodni. Naszym klientom dostarczamy innowacyjne i niezawodne rozwiązania, zapewniając fachową obsługę na każdym etapie realizacji:

  • Projektowania
  • Wykonania konstrukcji
  • Instalacji
  • Kontroli

Konstrukcje ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej wykonujemy na podstawie projektu klienta lub na podstawie projektu własnego wykonanego przez nasz doświadczony zespół projektowy. Musimy tutaj zaznaczyć, iż nasz zespół pracowników to wyjątkowo wyszkolona i utalentowana załoga, ciągle podnosząca swoje kwalifikacje, aby sprostać wymaganiom naszych klientów. Firma nasza zajmuje się produkcją różnego rodzaju maszyn i urządzeń oraz wykonywaniem elementów konstrukcji wykorzystywanych przy urządzeniach np. w przemyśle spożywczym czy gastronomicznym.

Pragniemy również zaznaczyć, iż firma GONSTAL nie boi się wyzwań, dlatego też realizujemy bardzo nietypowe zamówienia właśnie ze stali nierdzewnej lub kwasoodpornej. Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy doradczej, pamiętajcie, że nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji. Naszym celem jest satysfakcja klienta, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby ten cel osiągnąć. Gwarantujemy niezawodność naszych usług i wykonywanych produktów, jednocześnie zapewniając najwyższą jakość naszego asortymentu.

Terminowość to nasza druga zaleta. Kolejnym naszym atutem jest wspomniana już wykwalifikowana kadra pracownicza.

Współpracujemy na stałe z wieloma odbiorcami, których listę i referencje znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Tam też można zobaczyć nasze dotychczasowe realizacje i osiągnięcia naszej firmy. Przez wiele lat pracowaliśmy na nasz sukces, którego dowodem jest rzesza zadowolonych klientów. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i dotychczas zrealizowane projekty pozwolą Państwu podjąć decyzję o współpracy z naszą firmą. Jesteśmy z pewnością partnerem godnym zaufania.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Chętnie umówimy się na spotkanie, a nasi pracownicy pomogą w rozwiązaniu interesujących Państwa kwestii. Jeżeli potrzebują Państwo większej ilości informacji o naszej firmie lub o naszych realizacjach nasza załoga jest do Państwa dyspozycji.